Niedziela
18 listopada 2018 r.
drukuj

Aktualności

Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Seni

Wycieczka rowerowa do Arboretrum w Bolestraszycach

Wycieczki rowerowe po okolicy oraz nad ZEK

Wycieczka do Zakopanego

Powitanie lata - ognisko

Turniej Tenisa Stołowego w Rudzie Różanieckiej

XII Turniej Piłki Nożnej Mieszkańców DPS i ŚDS w Sośnicy

Rozpoczęcie sezonu na grillowanie

W kwietniu rozpoczeliśmy sezon grilowania oraz biesiadowania przy ognisku. Spotkaniom tym towarzyszy muzyka, wspolne śpiewanie oraz oczywiście dobra zabawa 

IMIENINY MIESIĄCA

Gastroterapia

W ramach zajęć z gastroterapii przeprowadzono naukę pieczenia przez mieszkańców gofrów, chrustu i ciastek bezowych. W miesiącu marcu raz w tygodniu mieszkańcy sporządzali sok z jabłek oraz marchwi.

Wycieczka do Przemyśla

Mieszkańcy odwiedzili Seminarium Duchowne w Przemyślu

II Turniej Tenisa Stołowego

Dziewiatego kwietnia odbył sie drugi turniej tenista stołowego Domu Pomocy Społecznej w Sośnicy

X Rocznica Śmierci Papieża Polaka

Montaż - słowno muzyczny upamiętniający 10 rocznicę śmierci JAna Pawła II

"Godzinki o Męce Pańskiej"

Zespół "NA Wesołej Fali" przedstawił program pasyjny pt; " Godzinki o Męce Pańskiej" w kościele parafialnym w Sośnicy

Powitanie wiosny

Konkurs na kartkę wielkanocną

Dnia 11. 03.2015 r.  odbył się konkurs dla mieszkańców Naszego Domu  na wykonanie ,,Najciekawszej kartki wielkanocnej”. W konkursie czynny udział  wzięło   32 mieszkańców. Nagrody w konkursie otrzymali: I miejsce: Roman Wójcik, II miejsce: Irena Żminkowska, III miejsce: Wanda Nowosiad. Wyróżnienia za wykonane prace otrzymali: Sabina Fedczak, Dariusz Sałata, Irena Lipczyńska.

WAŻNE! ZMIANA DANYCH KONTAKTOWYCH

 AKTUALNY ADRES :DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SOŚNICY UL. ZAMKOWA 10, 37-550 RADYMNO

Gazetka mieszkańców ,, Nasz Dom"

W roku bieżącym reaktywowano wydawanie gazetki mieszkańców pt. ,,Nasz Dom”. Gazetka jest dwumiesięcznikiem redagowanym przez zespól w składzie:  Ryszard Magdziarz, Dariusz Sałata, Tadeusz Michalski, Piotr Kawecki, Stanisław Kędzior. W dniu 2. 03.2015 r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji wydania pierwszego numeru gazetki.

X Turniej Szachowo- Warcabowy

W tym roku odbył się jubileuszowy X Turniej Szachowo - Warcabowy w naszym Domu. Cyklicznie organizowane rozgrywki połączone z zabawą walentynkową cieszą się sympatią i zainteresowaniem wśród mieszkańców nietylko naszego Domu ale również tych biorących udział w wydarzeniu. Jak co roku w turnieju startowało wielu zawodników z Sośnicy, oraz z Jarosławia, Przemyśla, Przeworska, Moczar, Moszczan a także  Rudy Różanieckiej. Za I miejsce w szachy  Puchar Starosty Jarosławskiego zdobył Rafał Kielar z DPS JarosławZa II miejsce w szachy Puchar Dyrektora PCPR otrzymał Piotr Bętkowski z MoczarZa III miejsce w szachy Puchar Dyrektora Domu otrzymał Franciszek Surmacz z SośnicyZa I miejsce w warcaby Puchar Wójta Gminy Radymno trafił do Mariana Kata z Rudy RóżanieckiejZa II miejsce w warcaby Puchar Pracowników DPs powędrował do Dariusza Nadziak z PrzemyślaZa III miejsce w warcaby Puchar INES trafił do Józefa Bielańskiego z Moczar

Dzień Babci i Dziadka

Wizyta dzieci z Zespołu Szkół w Sośnicy z programem z okazji dnia Babci i Dziadka.
Strona 2 z 26
«|  1  2  3  4  5  6  7  |»