Sobota
15 grudnia 2018 r.
drukuj

Aktualności

X Turniej Szachowo- Warcabowy

W tym roku odbył się jubileuszowy X Turniej Szachowo - Warcabowy w naszym Domu. Cyklicznie organizowane rozgrywki połączone z zabawą walentynkową cieszą się sympatią i zainteresowaniem wśród mieszkańców nietylko naszego Domu ale również tych biorących udział w wydarzeniu. Jak co roku w turnieju startowało wielu zawodników z Sośnicy, oraz z Jarosławia, Przemyśla, Przeworska, Moczar, Moszczan a także  Rudy Różanieckiej. Za I miejsce w szachy  Puchar Starosty Jarosławskiego zdobył Rafał Kielar z DPS JarosławZa II miejsce w szachy Puchar Dyrektora PCPR otrzymał Piotr Bętkowski z MoczarZa III miejsce w szachy Puchar Dyrektora Domu otrzymał Franciszek Surmacz z SośnicyZa I miejsce w warcaby Puchar Wójta Gminy Radymno trafił do Mariana Kata z Rudy RóżanieckiejZa II miejsce w warcaby Puchar Pracowników DPs powędrował do Dariusza Nadziak z PrzemyślaZa III miejsce w warcaby Puchar INES trafił do Józefa Bielańskiego z Moczar

Dzień Babci i Dziadka

Wizyta dzieci z Zespołu Szkół w Sośnicy z programem z okazji dnia Babci i Dziadka.

Koncert kolędniczy w Sośnicy

Koncert kolędniczy zespołu " Na Wesołej Fali" w Świetlicy wiejskiej w Sośnicy.

Spotkanie opłatkowe w Przemyślu

Przegląd kolędniczy w Huwnikach

Wzięliśmy udział w corocznym przeglądzie kolędniczym organizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach - program " Kolędujmy wraz" w wykonaniu zespołeu " Na Wesołej Fali"

Kolędnicy w naszym Domu

19.01 miał miejce koncert Trio instrumentalno - wokalnego, które przyjechało do nas z Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie z programem kolędniczym dla mieszkańców. Koncert ten zachwycił naszych mieszkańców, którzy chętnie słuchali i włączali się do kolędowania.

Konkurs świąteczny

Na terenie Domu został zorganizowany konkurs o tematyce świątecznej pt: "m Co wiem o świętach". oprócz rozgrywek i rozdania nagród można było mile spędzić czas na wsplnym kolędowaniu. 

POŻEGNANIE STAREGO ROKU

Zabawa sylwestrowa dla mieszkańców

Boże Narodzenie 2014

Koncert Wigilijny w wykonaniu mieszkańców oraz pracowników z zespołu " Na Wesołej Fali" połączony z spotkaniem opłatkowym, a także tradycyjnie Pasterka oraz wieczerza wigilijna.

MIKOŁAJKI

Również w tym roku św. Mikołaj nie zapomniał o naszych mieszkańcach i kazdemu przywiózł i wręczył prezenty.

Zabawy andrzejkowe

Panie i Panowie z naszego Domu bawili się na kolejnych zabawach andrzejkowych w Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Braci Albertynów w Przemyślu oraz w Domu Pomocy Społecznej w Wysocku.

Podkarpackie Święto Niepełnosprawnych

Zespół " Na Wesołej Fali"wzioł udział w VIII edycji Podkarpackiego święta Niepełnosprawnych RAZEM PIĘKNIEJ, które odbyło sie w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Podobno bardzo spodobał się wystawiony przez naszych mieszkańców program pt; " Ona i On" czyli dylematy damsko - męskie.

Zabawy andrzejkowe

20 oraz 25 listopada Mieszkańcy z naszego Domu bawili się na zabawach andrzejkowych w Jarosławiu oraz w Rudzie Różanieckiej

Przegląd Twórczości Domów Pomocy Społecznej

W holu Miejskiego Domu Kultury w Jarosławiu prezentowane były wystawy twórczości plastycznej Domów Pomocy Społecznej, w tym również naszego. Na scenie artyści z naszego Domu, przedstawili spektakl pt; " Śpiewająca Medycyna" czyli satyryczną próbę połączenia skalpela oraz strzykawki z humorem i piosenką. 

Zabawa taneczna w naszym Domu

Na terenie Domu odbyła sie corocznie organizowana zabawa andrzejkowa, na która zaprosiliśmy gości z zaprzyjażnionych Domów m.in. z Przeworska, Moszczan, Jarosławia, Rudy Różanieckiej oraz z Przemyśla. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy w Galerii.

Zabawa taneczna w Domu Pomocy Społecznej w Moszczanach

Dożynki Powiatowo - Gminne 7 września w Sośnicy

Mieszkańcy wzięli udziałw Powietowo - Gminnych Dożynkach które odbyły się w naszej miejscowości. Podczas imprezy zaprezentowano prace mieszkańców wykonane w ramach terapii zajeciowej.

Grillowanie i zabawa taneczna na świeżym powietrzu

Wyjazd do Przemyśla

Wycieczka mieszkańców do Przemyśla do Muzeum Archidiecezjalnego w Przemyślu.

Wycieczka rowerowa nad zalew ZEK w Radymnie

Strona 3 z 27
«|  1  2  3  4  5  6  7  |»