Czwartek
25 kwietnia 2019 r.
drukuj

Aktualności

Dzień Kobiet

Święto kobiet zostało uczczone tematycznym występem artystycznym naszego zespołu.

Imieniny miesiąca oraz Ostatki

Uroczystość imieninowa mieszkszańców połączona z zabawą taneczną, kończącą okres karnawału.

IX Międzypowiatowy Turniej Szachowo - Warcabowy Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej

W dniu 13.02.2014 na terenie naszego Domu roztał rozegrany IX Międzypowiatowy Turniej Szachowo - Warcabowy Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej połaączony z zabawą z okazji Walentynek.Udział w rozgrywkach wzięli mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej z Jarosławia, Rudy Rózanieckiej, Moszczan, Przemyśla, Przeworska, Huwnikoraz poraz pierwszy gościliśmy przedstawicieli DPS z Moczar.
W Turnieju Szachowym na podium uplasowali się:I miejsce - Wojciech Włoczewski z DPS JarosławII miejsce - Jan Konieczny z DPS w Moczarach III miejsace - Paweł Nastaj  DPS Sośnica.Natomiast w Turnieju Warcabowym:I miejsce - Aleksander Uliniarz DPS SośnicaII miejsce -Marian Kata z DPS w Rudzie RóżanieckiejIII miejsce - Bogdan Górski PD Sośnica. Puchary i nagrody ufundowali: Starosta Jarosławski, Dyrektor PCPR Jarosław, Dyrektor DPS Sośnica, TZMO w Toruniu oraz Pracownicy DPS Sośnica. 

LUTY CYKL ZABAW KARNAWAŁOWYCH

Mieszkańcy DPS Sośnica wzięli udział w zabawach tanecznych w m.in:
  1. Środowiskowym Domu Samopomocy w Cieszanowie
  2. Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej
  3. Miejskim Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu

Program kolędniczy w świetlicy wiejskiej w Sośnicy

Okres kolędniczy nasi mieszkańcy zakończyli koncertem dla społeczności w Sośnicy. Odbyło sie m.in. wspólne koedowanie, poprzedzone konkursem pt; "Jaka to koleda"

31.01.2014 XX Przegląd Kolędniczy Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej w Tuchowie

W regionalnym Przegladzie kolędniczym w Tuchowie Zespół " Na wesołek fali" z naszego Domu koncertował w gronie dwunastu grup artystycznych z województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego. Nasi zaprezentowali program pt; A NADZIEJA ZNÓW WSTAPI W NAS - KOLEDY NIE TYLKO POLSKIE wykonując kolędy ukrainskie, niemieckie, angielskie, amerykańskie i oczywiscie polskie. Z duzym uznaniem spotkała się, wykonana porzez Ryszarda Magdziarza - mieszkanca DPS Sośnica szopka bożonarodzeniowa, która otrzymała wyróżnienie i nagrodę ufundowaną przez firmę SENI.

XV Przegląd Kolędniczy Domów Pomocy Społecznej Huwnikach

W tegorocznym przegladzie  dnia 23.01.2014 wzięli udział mieszkańcy z dziesięciu Domów Pomocy Społecznej z terenu województwa podkarpackiego. Przdstawiciele z tych Domów zaprezenowali inscenizacje o tematyce bozonarodzeniowej. Nasz zespół "Na wesołej fali" wystąpił z programem - A NADZIEJA ZNÓW WSTAPI W NAS - KOLEDY NIE TYLKO POLSKIE. Pracownik naszego Domu Zygmunt Marciak tradycyjnie pełnił funkcje konferansjera. Po występach artystycznych odbyła się zabawa taneczna.

19.01.2014 Spotkanie opłatkowe w Walawie z udziałem zespołu "Na wesołej fali"

Występ zespołu w ramach oprawy artystycznej.

POŻEGNANIE STAREGO ROKU

W naszym Domu odbyła się Zabawa Sylwestrowa na zakonczenie starego roku i powitanie nowego 2014!

"Z KOLĘDĄ U NAS I U SĄSIADÓW"

Program kolędniczy w wykonaniu zespołu "Na Wesołej Fali"

TURNIEJ "JAKA TO KOLĘDA"

Turniej "Jaka to kolęda"połaczony ze wspólnym kolędowaniem.

SPOTKANIE OPŁATKOWE

W dniu wigilii odbyło się spotkanie opłatkowe poprzedzające wieczerzę wigilijną. na spotkaniu byli obecni zarówno mieszkancy jak i pracownicy. Wszyscy składjąc sobie życzenia łamali sie opłatkiem.

IMIENINY MIESIĄCA

MIKOŁAJKI

Do mieszkańców naszego Domu przyjechał św Mikołej z workiemj pełnych prezentów prezentami dla tych grzecznych i tych który równiez się starali ;)

Zabawa Andrzejkowa w Naszym Domu

Do Sośnicy przyjechały delegacje mieszkańców wraz z opiekunami sześciu zaprzyjaznionych Domów tj; DPSMoszczany, DPS Huwniki, DPS Ruda Różaniecka, DPS Przeworsk, DPS Jarosław oraz DPS Zgromadzenia Braci Albertynów w Przemyślu

Zabawa Andrzejkowa w SPZOZ Jarosław

Wyjazd Zespołu oraz mieszkańców na zabawę andrzejkową do SP ZOZ

Zabawa Andrzejkowa w Przemyślu

Wyjazd delegacji mieszkańców naszego Domu na zabawę andrzejkowa organizowaną przez Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Braci Albertynów w Przemyślu.

Powiatowy Przegląd Twórczości Domów Pomocy Społecznej w Jarosławiu

Udział zespołu "Na Wesołej Fali" w Poiiatowym Przeglądzie Twórczości Domów Pomocy Społecznej w Jarosławiu. grupa artystów z naszedo Domu zaprezentowała program pt; "Nasza Klasa".
Milą niespodzianką było uczczenie jubileuszu osiemdziesieciolecia naszego mieszkańca Pana Ryszarda Magdziarza przez władze powiatu z Starosta Jerzym Batyckim na czele.

PodkarpackieŚwięto Niepełnosprawnych "Razem Piękniej"

Wyjazd do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie na coroczną imprezę pt;" Razem Piękniej" gdzie grupa naszych mieszkańców zaprezentowała  jeden ze swoich popisowych występów a mianowicie program cygański.

Obchody 95 Rocznicy odzyskania Niepodległosci

W niedzielę 10.11 mieszkańcy naszego Domu zaprezentowali program artystyczny na cześć obchodów kolejnej rocznicy Święta Niepodległosci w Świetlicy wiejskiej w Sośnicy.
Strona 5 z 27
«|  2  3  4  5  6  7  8  |»