Czwartek
17 października 2019 r.
drukuj

Aktualności

Zabawa Andrzejkowa w Przemyślu

Wyjazd delegacji mieszkańców naszego Domu na zabawę andrzejkowa organizowaną przez Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Braci Albertynów w Przemyślu.

Powiatowy Przegląd Twórczości Domów Pomocy Społecznej w Jarosławiu

Udział zespołu "Na Wesołej Fali" w Poiiatowym Przeglądzie Twórczości Domów Pomocy Społecznej w Jarosławiu. grupa artystów z naszedo Domu zaprezentowała program pt; "Nasza Klasa".
Milą niespodzianką było uczczenie jubileuszu osiemdziesieciolecia naszego mieszkańca Pana Ryszarda Magdziarza przez władze powiatu z Starosta Jerzym Batyckim na czele.

PodkarpackieŚwięto Niepełnosprawnych "Razem Piękniej"

Wyjazd do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie na coroczną imprezę pt;" Razem Piękniej" gdzie grupa naszych mieszkańców zaprezentowała  jeden ze swoich popisowych występów a mianowicie program cygański.

Obchody 95 Rocznicy odzyskania Niepodległosci

W niedzielę 10.11 mieszkańcy naszego Domu zaprezentowali program artystyczny na cześć obchodów kolejnej rocznicy Święta Niepodległosci w Świetlicy wiejskiej w Sośnicy.

07.11.2013 Obchody 95 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

W naszym Domu obchodziliśmyświeto odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tę 95 rocznice uczciliśmy akademią przedstawiona przez naszych mieszkańców.

10 - 11.10 Turniej Tenisa Stołowego

 W dniach 10 - 11.10 w naszym Domu miały miejsce rozgrywki w ramach Turnieju Tenisa Stołowego Mieszkańców DPS Sośnica. W zawodach brało udział dziewięciu mieszanców. Pierwszego dnia odbyły sie rozgrywki eliminacyjne, a drugiego finał oraz rozdanie nagród. Zawody te cieszą się wsród mieszkanców duża popularnością wsród zarówno graczy jak i kibicujących.

Wyjazd do Multikina na film Wałęsa człowiek z nadziei"

Święto "Pieczonego ziemniaka"

Korzystając z uroków jesieni zorganizowaliśmy na terenie DPS impreze plenerową. Święto "Pieczonego Ziemniaka" było świetną okazją do spotkań przy ognisku, wspólnych śpiewów oraz rozmóww gronie przyjaciół.

XII Obchody Ogólnego Dnia Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie "Schizifrenia Otwórzcie Drzwi"

20.09. III Jarmark Benedyktyński w Jarosławiu

17.09. Imieniny miesiąca

10.09. XVOlimpiada Sportowa Niepełnosprawnych CARITAS w Rzeszowie

ZJAZD RODZIN

W sobotę 24 sierpnia odbył się zjazd rodzin. Przybyło wielu gości, których przyjęliśmy uroczyscie tego szczególnego dnia dla naszych mieszkanców. Grupa mieszkańców przedstawiła program artystyczny.

Międzypowiatowa Spartakiada Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej w Huwnikach

Drużyna reprezentująca Mieszkańców Naszego Domu wzięła udział w różnych dyscyplinach sportowych podczas tegorocznej Spartakiady. Przywieźli stamtąd wiele nagród w tym złoty medal w rzucie woreczkiem do obręczy. po zakończeniu wszystkich konkurencji odbyła się zabawa taneczna dla uczestników zawodów.

Jarmark sztuki Ludowej " PRUCHNICKIE SOCHACZKI"

Osiemnastego sierpnia nasi mieszkańcy wyjkechali na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Pruchniku. Po kiermaszu odbyła się zabawa na terenie ŚDS.

Wycieczka do Krakowa

DZIEŃ SPORTU

Dzień Sportu w naszym domu. Rozgrywki w siatkówkę i dwa ognie. Zajęcia ogranizowane w ramach przygotowania do Spartakiady Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej.

WYCIECZKA ROWEROWA DO RADYMNA

Kolejna z serii wycieczek rowerowych odbyła sie w czwartek 18 lipca. mieszkańcy pod opieką pracowników udali się nad zalew ZEK w Radymnie.

PODSUMOWANIE KONKURSU CZYSTOŚCI SAL ORAZ GRILLOWANIE

Na terenie zakładu odbyła sie wewnetrzna impreza zorganizowana dla mieszkańców, krórzy bawili się przy muzyce oraz wspólnym grillowaniu. w ramach rozstrzygniecia konkursu czystości sal, rozdano nagrody.

IMIENINY MIESIĄCA

Strona 6 z 27
«|  3  4  5  6  7  8  9  |»